
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 829 MHz |
| Bandwidth | 262 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
Stock: 2290
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08650
Ext.Price$0.08650
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08650 | $0.08650 |
| 10 | $0.07738 | $0.77380 |
| 50 | $0.06922 | $3.46100 |
| 100 | $0.06148 | $6.14800 |
| 500 | $0.05461 | $27.30500 |
| 1000 | $0.05079 | $50.79000 |
| 3000 | $0.04724 | $141.72000 |
